Tenis Kortu Yapımı

Akrilik Zemin Kaplamaları
Acrylic Primer 367-28 Akrilik Primer;Asfalt zeminde adherans köprüsü oluşturması nedeniyle etkili bir epmrenye astarıdır.

Acrylic Resurfacer 367-30;
Akrilik yüzey düzenleyici bir arakat kaplamadaır.Asfalt yüzeyin gözeneklerini doldurarak düzgün bir yüzey altyapısı oluşturur.

Unirubber 367-40;
Akrilik bazlı granulimetrik kauçuk granüllerden oluşan yastık kaplaması.Zemin suspansiyonunu sağlayan arakat kaplamasıdır.

Precoat 367-200;
Akrilik bazlı granulimetrik quartz içeren, renkli boya kaplamasıdır.Standartlara uygun sürtünme direncine sahip UV dayanımlı bir sonkattır.

Glosscoat 367-F;
UV dayanımlı Precoat kaplamadan sonra isteğe bağlı uygulanan yüzey direncini arttıran şeffaf kaplamadır.

Overline 367-T:
Oyun çizgilerinin belirlenmesinde kullanılan çizgi boyasıdır.

Acrypatch 367-C;
Tenis kort altyapısında zemindeki çatlak ve hasarlı bölgelerin tamiratında kullanılan tamir binderidir.

CATEGORY 3
Acryflex T Cushion Plus Akrilik tenis kort sistemimiz orta hızlı kategoride bir kaplamadır. Tercihan asfalt altyapı üzerine uygulanması tavsiye edilmektedir. Sistem, Acrylic Primer 367-28(Akrilik Primer), Acrylic Resurfacer 367-30(Akrilik Resurfacer), Unirubber 367-40 Plus(Kalın Granüllü Cushion), Unirubber 367-40 (Cushion), Precoat 367-200(Akrilik Renk Katı),Overline(Çizgi Boyası) ve opsiyonel olarak Glosscoat 367-F (UV koruyucu akrilik şeffaf vernik) komponentlerinden oluşur.

CATEGORY 4
Acryflex T Cushion Tenis Kort Kaplama Sistemi uluslararası standartlarda üretilmektedir.ITF sınıflandırmasında 2 nolu kategoride orta hızlı bir kort olup, ITF sertifikasına sahip tek Türk markasıdır.Acryflex T Cushion özellikle asfalt alt yapı şartlarında mükemmel performansı, uzun ömürlü oluşu, cushion suspansiyonu ile oyuncuya sağlıklı ve yüksek performanslı bir oyun sağlar.Orta hızlı bir kort yüzeyi oluşturduğundan oyun refleksini kolaylaştırır.Türkiye'nin en deneyimli uygulayıcı firmalarının yüzlerce korta imza attığı ürünümüz aynı zamanda ekonomik oluşundan dolayı tercih edilmektedir.

CATEGORY 5
Acryflex T Standart Akrilik tenis kort sistemimiz ekonomik ve orta hızlı kategoride bir kaplamadır.Tercihan asfalt altyapı üzerine uygulanması tavsiye edilmektedir.Buna rağmen beton zeminlerde de performanslı bir kaplama oluşturur.Sistem, Acrylic Primer 367-28(Akrilik Primer), Acrylic Resurfacer 367-30(Akrilik Resurfacer), Precoat 367-200(Akrilik Renk Katı),Overline(Çizgi Boyası) ve opsiyonel olarak Glosscoat 367-F (UV koruyucu akrilik şeffaf vernik) komponentlerinden oluşur.